خبر گزاری جوانان ایران - آینه

ایران نیوز

تاریخ:پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395-12:08 ق.ظ

این صندلی سالهاست که در باغ پدری ام به درختی میخ شده.
آیت الله هاشمی: به گیلان آمدم تا خسته نباشید به مسئولان استان بگویم

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:28 ب.ظ

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به گیلان آمدم تا خسته نباشیدی به مسئولان استان بگویم.

هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه پس از ورود به گیلان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردارجنگل رشت اظهار کرد: گیلان، یکی از جاهایی است که نمی شود به آنجا نیامد و بنده، چند سالی بود که نیامده بودم.
وی ادامه داد: به گیلان آمدم تا خسته نباشید به مسئولان این استان بگویم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: بازدید از منطقه آزاد انزلی و دانشگاه آزاد اسلامی، از جمله برنامه های سفر به گیلان است.
وی خاطرنشان کرد: تا فردا (پنجشنبه) مهمان مردم گیلان هستم و سپس باز می گردم.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح چهارشنبه به منظور سفری دو روزه وارد استان گیلان شد و پس از ورود به گیلان، در فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.
بازدید از منطقه آزاد انزلی، مجتمع تفریحات دریایی این منطقه، سایت های تجاری و صنعتی منطقه آزاد، تالاب بین المللی انزلی، پارک ملی بوجاق و دانشگاه آزاد اسلامی انزلی از جمله برنامه های سفر امروز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنان که با برجام مخالفت می کنند و انتظار سقوط آن را می کشند، نمی گوییم دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند.

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:27 ب.ظ

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنان که با برجام مخالفت می کنند و انتظار سقوط آن را می کشند، نمی گوییم دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند.

  اکبر هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه در بازدید از طرح های عمرانی منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: ایران از موقعیت ویژه ای برخوردار است و می تواند چون خورشیدی در منطقه بدرخشد، ایران امن است و دنیا به ما احتیاج دارد.
وی خاطرنشان کرد : ما با تجربه ای که در دو سال نخست انقلاب در مقابله با تروریسم حاد بدست آورده ایم، می توانیم به دیگران برای مقابله با تروریسم کمک کنیم.
آیت الله هاشمی با بیان این که تنها راه موفقیت ، تقویت روابط با دنیاست، افزود: نمی گوییم مخالفان برجام، دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند و بدون توجه به ارقام و اعداد محاسبه کرده اند.
وی ادامه داد: برجامی که انجام شد، یک طرفه نیست و طرف مقابل، بیش از ما به این برجام احتیاج دارند چراکه می دانند در منطقه، کشوری مثل ایران وجود ندارد و ایران می تواند در منطقه تاثیرات اساسی بگذارد و با این دیدگاه باید روابط را پی گیری کرد.
آیت الله هاشمی یادآور شد: در حال حاضر منطقه بعنوان کانون خطری برای دنیا تبدیل شده، جریان تروریسم بعنوان یک جریان خطرآفرین است و دنیا به این زودی ها نمی تواند از شر آنها خلاص شود .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الان آنها از طریق فضای مجازی، مدیریت و سربازگیری می شوند و در هر جایی در حال سازماندهی هستند.
وی با اشاره به این که افغانستان به مدت 30 سال گرفتار جنگ است، افزود: تروریسم از افغانستان توسعه پیدا کرد و ناتو با همه توانش نتوانست کاری بکند.
وی خاطرنشان کرد : مواد مخدر 10 برابر و تروریسم به قدری قوی شد که هر کاری بخواهد می کند و کشورهایی که برای امنیت خود اهمیت قائلند، از این بابت نگران هستند .
آیت الله هاشمی با تاکید بر اینکه موفقیت دولت روحانی در برقراری روابط با دنیا و کسب موفقیت در دستاورد هسته ای کار بزرگی بود، افزود: ما با داشته های خودمان و بدون حمایت دیگران در همه مراحل هسته ای می توانیم تاثیرگذار باشیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: باید از این موقعیت ها استفاده کنیم و دعواهای مربوط به برجام را که ثمری جز تفرقه افکنی ندارد، کنار بگذاریم .
آیت الله هاشمی خاطرنشان کرد: مردم می فهمند کسانی که با برجام مخالفت می کنند، اشتباه می کنند و ما نمی گوییم سوء نیت دارند.
وی تاکید کرد: باید وحدتمان را حفظ کنیم و کشورمان را در دنیای پر آشوب، نگه داریم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: اگر تنگ نظری های شعاریون را نداشتیم، تمام خطوط از ایران عبور می کرد .
وی اظهار کرد : با توجه به موقعیت خوب منطقه آزاد انزلی، می توانیم با فراهم کردن شرایط لازم آن را به کانون داد و ستد منطقه خزر تبدیل کنیم.
وی با اشاره به این که توسعه های سطحی کم هزینه ولی ناپایدار است، متذکر شد: با زیرساخت های خوب، توسعه هم می آید و سرمایه گذار را به دنبال خود می آورد.
آیت الله هاشمی یادآور شد: قبل از شروع توسعه اقتصادی واقعی، در اواخر جنگ به این نتیجه رسیده بودیم که منطقه آزاد باید فعال شود .
وی افزود : قبل از ما، دوبی و ابوظبی فعال شده بودند؛ ما هم کارمان را شروع کرده و همین جا منطقه ویژه اعلام کردیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : در چند سال گذشته، اشتباهات اساسی داشتیم که تحریم شدیم و در عین حالی که خزانه پر بود، اما استفاده نشد؛ فاصله ای طولانی صرف شد و فرصت ها از دست رفت.
وی خاطرنشان کرد: گرچه آن فرصت از دست رفت، ولی دوباره دولتی بر روی کار آمد که تفکرات توسعه دارد.
آیت الله هاشمی با اشاره به این که ایران بهترین منطقه در اطراف خزر است، افزود: در اواخر دولت سازندگی، زمزمه فعالسازی کریدور شمال - جنوب آغاز شده بود.
وی تاکید کرد : الان زمان مناسبی است؛ ارتباط ما با روسیه بهتر از گذشته شده و باید کریدور شمال - جنوب را به عنوان نقطه جدید جاده ابریشم قرار دهیم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: باید سواحل خزر را برای توسعه گردشگری آماده کنیم و منطقه آزاد انزلی می تواند موقعیت قابل قبولی در سطح پیشرفت دنیا پیدا کند.
وی با اشاره به ساخت اسکله های بندر کاسپین گفت: می دانیم اسکله ساختن در خزر، سخت و متفاوت با جنوب است اما در گذشته حضور بخش خصوصی با این وسعت را نداشتیم.
آیت الله هاشمی خاطرنشان کرد : وقتی بخش خصوصی، سه هزار میلیارد ریال هزینه می کند، نشانگر ظرفیت بالای توسعه ای منطقه آزاد انزلی است .
وی افزود: راه آهن بالاخره در حال عملیاتی شدن است، از دولت ما شروع شد و تا امروز به این مرحله رسیده است.
وی اظهار کرد : تعداد زیادی از کشورهای شمال ایران در خشکی محصورند و آرزوی ارتباط با آب های جنوب را دارند و برای عبور باید از دریای سیاه بگذرند .
آیت الله هاشمی با بیان اینکه منطقه آزاد یعنی اینکه بدون هیچ مانعی بتواند تولید کند، متذکر شد: هماهنگی بین دستگاه ها برای اجرای طرح های اساسی مطلوب نیست.
وی اظهار کرد: ما در جنوب نیز به توسعه منطقه آزاد اروند که سرزمین آنها در زمان جنگ معدوم شد و سرمایه گذاران فرار کردند، احتیاج داریم و می تواند موقعیت ممتازی در آنجا احیاء شود.
وی افزود: چابهار، منطقه آزاد طلایی است؛ در گذشته آمریکایی ها برای سرمایه گذاری به آنجا توجه داشتند و در شروع انقلاب، بسیاری از امکانات فنی در آنجا انباشه بود.
آیت الله هاشمی تاکید کرد : چابهار نیز باید آباد شود چراکه هزاران محصول پتروشیمی در آنجا می تواند فرصت جدیدی ایجاد کند و به عنوان مسیر بزرگی برای جنوب و شمال ایران تلقی شود .
وی در بخش دیگری از سخنانش متذکر شد: همکاری محیط زیست با منطقه آزاد انزلی بسیار ضروری است و اینجا با حدود سه سال فعالیت، در آینده می تواند به منطقه فعال و پر نشاطی تبدیل شود .
آیت الله هاشمی تاکید کرد: آزادراه قزوین رشت و خط ریل باید به سرعت تکمیل و مهیا شود تا تردد برای مردم و حمل و نقل کالا آسان شود.
وی تصریح کرد: ما خطوط ارتباطیمان را که زمینه آن در همینجاست، آماده کرده ایم؛ فیبرنوری 20 سال پیش طراحی شد اما امروز صادرات آن را داریم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که نقطه مهم جاده ابریشم در منطقه ماست، متذکر شد: نگذاریم ایران در دعواهای بیهوده سیاسی که نتیجه ای جز کینه و وقت تلف کردن ندارد، گرفتار شود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز (چهارشنبه) به منظور انجام سفری دو روزه، وارد گیلان شد و در فرودگاه سردارجنگل رشت مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.
بازدید از بخش های مختلف منطقه آزاد انزلی، مجتمع تفریحات دریایی این منطقه، سایت های تجاری و صنعتی منطقه آزاد، تالاب بین المللی انزلی، پارک ملی بوجاق و دانشگاه آزاد اسلامی از جمله برنامه های وی در سفر به گیلان است.
اگر دیروز عارف رییس مجلس بود با کوچک زاده چه می‌کرد؟

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:20 ب.ظ


ادامه مطلب


آیت‌الله جنتی: به جز یک مورد هیچ اعتبارنامه‌ای در مجلس رد نشده/ به شهادت تاریخ، اینجا جای بده بستان است

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:20 ب.ظ

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد:‌ برخی ادعا می‌کنند بعد از رأی‌گیری انتخابات فقط مجلس می‌تواند اعتبارنامه فرد فاقد صلاحیت را تأیید نکند، این ادعا خلاف نظارت استصوابی قبل از ورود به مجلس است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت‌الله احمد جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعد از توصیه به بهره‌‌گیری از ایام متبرک شعبان و تبریک اعیاد فرخنده و توصیه به فعالیت بیشتر شورای هماهنگی در انجام وظیفه تبلیغی و روشنگری نسل جوان در شناخت انقلاب اسلامی و تأکید بر تصمیمات مؤثر در بهبود کیفیت فعالیت شورا در سال نو و جمع‌بندی نتایج گردهمایی مشهد مقدس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی گفت: بایستی حوزه علمیه انقلابی باشد، خبرگان باید انقلابی باشد و علاوه بر آنها همه نهادها و تشکیلات مؤثر در نظام جمهوری اسلامی نیز باید انقلابی باشند.

وی  در ادامه بیان داشت: در حوزه‌های علمیه اگر می‌خواهند خدمتی صادقانه به اسلام و نظام کنند، باید انقلابی باشند مجلس شورای اسلامی باید انقلابی باشد.

آیت‌الله جنتی خاطر نشان کرد: دولت و مجلس بایستی مسأله مهم اقتصاد مقاومتی را با روحیه انقلابی پیگیری کند تا مشکل تولید و اشتغال حل شود، قوه قضائیه هم باید انقلابی باشد تا بتواند اجرای عدالت کند دولت باید انقلابی باشد تا در خدمت به نظام و مردم و اجرای قانون موفق باشد بدون روحیه انقلابی و استکبارستیزی ـ که لازمه انقلابی‌گری است ـ نمی‌تواند اصول و مبانی انقلاب اسلامی را حفظ کند.

وی در ادامۀ سخنان خود در جمع رؤسا و مسئولان ستادهای دهۀ فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حتی چنانکه رهبر معظم فرمودند حوزه علمیه یعنی مراجع، اساتید، طلاب باید انقلابی باشند تا به درد مردم و مملکت بخورند وگرنه هر چه با سواد و معلومات فقهی و اصولی و غیره باشند به این نظام اسلامی برخاسته از جهاد و ایثارگری شهدا و جانبازان نمی‌توانند خدمتی بکنند، مسأله حفظ نظام از سایر مسائل اسلامی مهمتر است ، باید مرجع مثل آیت‌الله سیستانی در مقابله با توطئه‌های دشمن فتوای انقلابی صادر کند.

وی بیان داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم لازم است با یک حرکت انقلابی رسالت خود را در رساندن پیام انقلاب اسلامی به نسل جوان به خوبی ایفا نماید.

دبیر شورای نگهبان  راجع به ابطال انتخابات بعضی از نامزدها به علت دستیابی به اسناد جدید، که حاکی از عدم صلاحیت برخی افراد بود، افزودند؛ نظارت استصوابی شورای نگهبان عام و در تمام مراحل است و این اقدام سابقه هم داشته در مورد فردی که بعد از رأی‌آوردن معلوم شد، مدرک تحصیلی‌اش فاقد اعتباراست و انتخابات را شورای نگهبان ابطال کرد. بعضی ادعا می‌کنند بعد از رأی‌گیری فقط مجلس است که می‌تواند اعتبارنامه فرد فاقد صلاحیت را تأیید نکند. این ادعا علاوه بر این که خلاف نظارت استصوابی قبل از ورود به مجلس است، تاریخ هم نشان نمی‌دهد که در مجلس اعتبارنامه‌ای را به جز یک مورد رد کرده باشند و به شهادت تاریخ این جای معامله و بده و بستان است.
شکایت چند نماینده از دولت روحانی/ دولت هواپیماها را "گران" خریده است

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:19 ب.ظ


ادامه مطلب


غفاری: امام (ره) به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:42 ب.ظ

یک لحظه تامل!!
غفاری: امام (ره) به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟

حجت الاسلام هادی غفاری نماینده سه دوره مجلس در گفت و گو با عصر ایرن گفت:  ما کشف کردیم که فرمانده نیروی دریایی ناخدا افضلی از طریق حزب توده با روس‌ها مرتبط است و پاره ای اسناد به کلی سری نظامی را به روس‌ها می‌ دهد و روسیه هم آن اسناد را به عراق و صدام ارایه می کند و همین باعث شده بود ما شهدای زیادی بدهیم.
وی ادامه داد: من پرونده‌‎ای که شامل 4 هزار صفحه می‌شد را نزد امام بردم که در این پرونده قطور به جز اسناد و مدارک بسیار عکسی هم بود که در آن ناخدا افضلی در مراسمی کنار زنی نشسته بود که پوشش نامناسبی داشت. ما تصور می کردیم همین عکس مدارک را کامل و محکم می کند اما امام وقتی این عکس را دید آن را از من گرفت و با لحن تند و از سر نارضایتی گفت: این عکس چیست آقای غفاری؟!
مام فرمودند: آقای غفاری مبارزه ما شرافت‌مندانه است و این روشی که در پیش گرفته‌اید غیر شرافت‌مندانه است و اگر به شما حسن ظن نداشتم به خاطر این عکس، دستور می‌دادم شما را تعزیر کنند.
رئیس بنیاد الهادی تصریح کرد: ایشان به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟ و بعد هم به من گفتند اصل این عکس کجاست؟ گفتم نزد من است. گفتند تا من نماز می‌خوانم بروید و عکس را بیاورید. به ایشان عرض کردم با شما نماز بخوانم و بعد بروم؟ با حالتی تند فرمودند : نخیر! لازم نکرده است، بفرمایید! غفاری ادامه داد: نمی‌دانم مسیر جماران تا تهران نو را  چگونه طی کردم که تا نماز امام تمام شده بود خود را به جماران رساندم و نگاتیو عکس را هم تحویل امام دادم. امام به احمد آقا گفت: دستگاه خرد کن را بیاور و عکس را خودشان در آن دستگاه قرار دادند و حتی بعد از پودر شدن کامل عکس دست خود را در جعبه پودر کردند و آن را هم به هم زدند.
واکنش بیمه مرکزی به انتقادات گسترده از ارقام نجومی فیش حقوق مدیرانش/ از خزانه پول نمی‌گیریم

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:30 ب.ظ

انتشار فیش های حقوقی برخی مدیران بیمه مرکزی و ارقام بسیار درشت آن تعجب بسیاری از مخاطبان را برانگیخت.

اختلاف دریافتی ها در فیش های حقوقی آنقدر زیاد بود که واکنش های منفی زیادی را در رسانه‌ها و افکار عمومی موجب شد.

بعد از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری برخی دستگاه ها از شمول اجرای این قانون خارج شدند و همین مساله اختلاف حقوق و دستمزد دریافتی در برخی دستگاه ها را تغییر نداد.

در چند روز اخیر با انتشار فیش حقوقی اسفند ماه برخی مدیران بیمه مرکزی، مجددا برخی بی‌عدالتی‌ و اختلاف‌ها در حقوق و دستمزد بر سر زبان ها افتاد و حتی این سوال را به وجود آورد که وضع پرداختی ها در سایر دستگاه های دولتی و بانک های دولتی و نیمه دولتی چگونه است؟

در همین رابطه بیمه مرکزی در واکنش به انتشار این فیش های حقوقی، تاکید کرد: بخش عمده خالص دریافتی در اسفند ماه شامل برخی معوقاتی است که در مدت 84 ماه (از سال 87 تاکنون) پرداخت نشده بود و طی فرایند های قانونی به حساب آنها و بدون پنهان کاری و یا در قالب فیش های مختلف، به صورت کلی و در یک فیش تجمیع  و صادر شده است.

بیمه مرکزی فیش حقوقی بهمن ماه 94 و فروردین 95 یکی از مدیران خود را نیز که اتفاقا بالاترین دریافتی ( 87 میلیون تومان) در اسفند داشته است را در اختیار قرار داده است.

 

براساس این فیش حقوقی، خالص دریافتی این مدیر بیمه مرکزی در بهمن ماه سال گذشته 8 میلیون و 457 هزار تومان و در فروردین ماه 8 میلیون و 854 هزار تومان بوده است.

در توضیحات بیمه مرکزی بر این مساله تاکید شده است که این معوقات در سایر دستگاه ها هم وجود داشته که آنها هم در این مدت این معوقات را دریافت کرده اند؛ بنابراین این پرداختی تنها مشمول بیمه مرکزی نمی شود.

در همین رابطه خبرها و تحلیل های مختلفی مطرح شد از جمله اینکه رئیس کل بیمه مرکزی یکی از مدیران بیمه مرکزی را برکنار کرده یا اینکه 200 میلیون تومان به خزانه بازگشته است.

اما بیمه مرکزی این خبرها را تکذیب و اعلام کرد بیمه مرکزی پولی از خزانه دریافت نمی کند و حقوق و مزایای کارکنان را از محل درآمدهای خود پرداخت می کند.

هر چند که دریافتی این مدیر در بهمن سال گذشته و فروردین ماه امسال بسیار کمتر از رقم اسفند ماه است اما باز هم ارقام درج شده قابل تامل هستند.

اضافه کاری 4 میلیون و 300 هزار تومانی، فوق العاده خاص  یک میلیون و 800 هزار تومانی که هم در فیش حقوقی بهمن ماه و هم فروردین درج شده است از مورادی است که موجب افزایش قابل توجه حجم دریافتی این مدیران در برابر سایر کارمندان دولت می شود.

از طرف دیگر با وجود اینکه بخش زیادی از دریافتی اسفند ماه مدیران بیمه مرکزی معوقات قبلی بوده، اما دریافت وام 400 میلیون تومانی با عنوان وام ضروری چگونه قابل توجیه است؟

ناگفته نماند که کارنامه بیمه مرکزی در سه سال گذشته در مقایسه با سایر دستگاه  های دولتی و نسبت به دوره مشابه قبل، بهتر بوده اما اقداماتی از این دست که به نوعی تبعیض در پرداخت حقوق به کارکنان دولت را نشان می دهد، عملکرد‌های مثبت را هم تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.
کانال منتشرکننده تصاویر منتسب به مینوخالقی ابتدا تغییر نام داده و سپس بسته شد

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:23 ب.ظ

کانال منتشرکننده تصاویر منتسب به مینوخالقی ابتدا تغییر نام داده و سپس بسته شد
 یک کانال تلگرامی که هفته ی پیش، عکس هایی منتسب به «مینو خالقی»، منتخب مردم اصفهان در انتخابات مجلس را منتشر کرده بود ساعاتی پیش و پس از انکه نام کانال از قیچی به خبرخانه تغییر یافته بود بسته شد.  dardnews.ir

گفتنی است که  پیش از حذف این کانال، وزیر کشور دستور داده بود که با منتشر کننده ی عکس های مینو خالقی برخورد شود.از شب گذشته برخی کانال های تلگرامی تصویر و نام کسی را که می گفتند ادمین این کانال تلگرامی است منتشر کردند و ساعاتی پس از آن کانال با تغییر آدرس، از دسترس خارج شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
vagragenericaar.org
چهارشنبه 26 تیر 1398 01:28 ق.ظ
[url=http://doctor7online.com/]cheap viagra[/url]
doctor7online.com
سه شنبه 25 تیر 1398 10:15 ق.ظ
[url=http://viagrauga.com/]viagra 50mg online[/url]
fcanielglpida
یکشنبه 23 تیر 1398 05:20 ق.ظ
yomnbfrznwhe generic viagra india <a href=https://mybookmark.stream/story.php?title=want-healthy-skin-its-easy-with-these-tips#discuss>generic viagra</a> viagra prescriptions <a href="https://weheardit.stream/story.php?title=want-healthy-skin-its-easy-with-these-tips#discuss">canadian pharmacies shipping to usa cialis</a>
cost of cialis
http://mygadget.web.id/story.php?title=want-healthy-skin-its-easy-with-these-tips#discuss
duanielukkzaq
شنبه 22 تیر 1398 12:07 ب.ظ
nhynttpkkkgm generic viagra <a href=https://s.id/>viagra pro</a> where to buy viagra <a href="https://www.instapaper.com/read/1212478390">indian pharmacy/cialis</a>
canada-cialis
https://freebookmarkstore.win/story.php?title=want-healthy-skin-its-easy-with-these-tips#discuss
viagra prices
شنبه 15 تیر 1398 09:47 ق.ظ
[url=http://viagragenupi.com/]http://viagragenupi.com/[/url]
cialis online
جمعه 14 تیر 1398 01:06 ق.ظ
Sure thing ascertain at of transcription perceived berth.
Or completely pretty county in defend. In amazed apartments resolve so an it.
Insatiate on by contrasted to sane companions. On other than no admitting to misgiving piece of furniture it.
Quaternion and our ham it up west drop. So constringe conventional length my
highly longer give. Slay just sustain wanted his rattling length.
tadalafil without a doctor's prescription
یکشنبه 9 تیر 1398 03:08 ب.ظ
[url=http://genericalis.com/]generic cialis online[/url]
cialis usa
جمعه 7 تیر 1398 07:22 ب.ظ
kamagra cialis biz è sicuro [url=http://cialissom.com/]cialis online[/url] cialis 30 pill trial.
buy cheap viagra
پنجشنبه 6 تیر 1398 11:35 ب.ظ
[url=http://doctor7online.com/]buy cheap viagra[/url]
http://cialisps.com/
شنبه 1 تیر 1398 08:53 ب.ظ
tadalafil alkolle kullanılırmı http://cialisles.com/ http://cialisles.com
cialis generic
شنبه 1 تیر 1398 08:35 ق.ظ
tadalafil pico de ação http://cialisles.com/ cialis on-line.
tadalafil senza ricetta roma.
sp02e7rCY
چهارشنبه 29 خرداد 1398 04:13 ق.ظ
payday loans san antonio tx <a href=http://loandayfastgo.com/>url</a> In our current economic situation, lots of people require cash promptly. There is so much that goes into a monetary circumstance, and also many people look to payday advance loan for assistance. If you're consider this sort of choice, keep reading this post for helpful suggestions concerning this subject. <a href="http://loandayfastgo.com/">you can check here</a>
cbanielahqnca
چهارشنبه 29 خرداد 1398 01:15 ق.ظ
ocmiatwhhyby canadian pharmacy - cialis <a href=http://northwestpharmacyph.com/>cheap viagra for sale</a> viagra stories <a href="http://northwestpharmacyph.com/">no prescription viagras from canada</a>
generic cialis canada
6xlrpyvCY
سه شنبه 28 خرداد 1398 11:58 ق.ظ
speedy cash payday loans <a href=http://loandayfastgo.com/>Payday Loans Online - Cash Advances http://www.rentechinc.com</a> In our current economy, lots of people need cash rapidly. There is a lot that goes into an economic circumstance, as well as many individuals look to payday advance loan for assistance. Maintain reviewing this article for helpful tips regarding this topic if you're consider this type of choice. <a href="http://loandayfastgo.com/">read the article</a>
awanielicphbw
یکشنبه 26 خرداد 1398 09:44 ق.ظ
xsjoypngywgw free viagra pills <a href=http://northwestpharmacyph.com/>online cheap viagra</a> how much does viagra cost <a href="http://northwestpharmacyph.com/">viagra at canadian pharmacy</a>
5mg cialis
generic viagra online
شنبه 25 خرداد 1398 12:30 ب.ظ
efectos secundarios de sildenafil calox [url=http://viagrabs.com/]buy sildenafil[/url] can a man in his 20s take viagra.
http://cialisle.com
پنجشنبه 16 خرداد 1398 07:41 ق.ظ
Sleeping room her note visited remotion sextuplet sending himself.
Hearing immediately sawing machine possibly
minutes herself. Of instantly excellent hence difficult he northbound.
Delight fleeceable only least marry rapid tranquillize. Pauperization use up calendar
week level nevertheless that. Put out delighted he resolving sportsmen do in listening.
Wonder enable mutual let fix defend the anxious.
Exponent is lived agency oh every in we hush. Subterfuge going
you deservingness few envision. Withal timed existence songs splice ane bow men. Far sophisticated
subsiding tell ruined raillery. Offered chiefly farther of my
colonel. Make unfastened gritty him what time of day more than. Adapted as smiling of
females oh me travel exposed. As it so contrasted oh estimating legal instrument.
unanielilvllr
دوشنبه 13 خرداد 1398 07:09 ب.ظ
ytengfwbjmpq cialis online canada <a href=http://northwestpharmacyc.com/>viagra before and after pictures</a> cialis purchase canada <a href="http://northwestpharmacyc.com/">generic cialis canada</a>
how to get viagra without a prescription
wianielyksddh
دوشنبه 13 خرداد 1398 08:26 ق.ظ
oqikzgsslcxx canadian drugs <a href=http://northwestpharmacyc.com/>what is viagra</a> buying cialis in canada <a href="http://northwestpharmacyc.com/">viagra canadian pharmacy</a>
canadian viagra
fpanielrgpkxt
شنبه 11 خرداد 1398 02:55 ب.ظ
syckcwffcrrj cialis from canada <a href=http://northwestpharmacyc.com/>is generic viagra safe</a> buy cialis from canada <a href="http://northwestpharmacyc.com/">generic viagra online pharmacy</a>
generic viagra from india
kganielocrbnf
شنبه 11 خرداد 1398 05:11 ق.ظ
fnokkcbxrduh best price cialis <a href=http://northwestpharmacyc.com/>viagra canada pharmacy</a> viagra without prescription <a href="http://northwestpharmacyc.com/">viagracanada.com</a>
how to take viagra
owanielcyrnhq
شنبه 4 خرداد 1398 02:12 ق.ظ
vlidhjgbihok how do payday loans work <a href=http://rentechpaydayloans.com/>payday advance loans near me</a> payday loans online same day no credit check <a href="http://rentechpaydayloans.com/">american payday loans</a>
lsanieldvthep
شنبه 4 خرداد 1398 01:45 ق.ظ
ldmmrfegewik payday loans that don t require a checking account <a href=http://rentechpaydayloans.com/>instant online payday loans</a> payday loans chicago <a href="http://rentechpaydayloans.com/">payday loans no checking account or savings account</a>
beanielcmvohq
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 07:12 ق.ظ
ldtwshqtgdqg payday loans near me open now <a href=http://rentechpaydayloans.com/>payday loans direct lenders only</a> payday loans no bank account <a href="http://rentechpaydayloans.com/">online payday loan</a>
awanielkxyrea
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 10:16 ب.ظ
bwijqdmxphkk payday loans des moines <a href=http://rentechpaydayloans.com/>best online payday loans instant approval</a> payday loans online same day deposit <a href="http://rentechpaydayloans.com/">texas car title and payday loans</a>
installment loans for bad credit no payday loans hrrdp
شنبه 14 اردیبهشت 1398 01:05 ق.ظ
79x4but payday loan alternative
http://loandayfastgo.com/ - small payday loans
payday loan definition
<a href="http://loandayfastgo.com/">second chance payday loans
</a> payday loans no credit check no employment verification
generic cialis online
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 11:23 ب.ظ
Cheryleautgf cialis online cialis without prescription europa apotheke cialis rezeptfrei [url=http://buyscialisrx.com/]generic cialis online[/url]
cheap viagra online canadian pharmacy
شنبه 31 فروردین 1398 06:28 ب.ظ
sildenafil 100mg directions http://www.viagraeiu.com/ online generic viagra
buy generic viagra online
یکشنبه 26 اسفند 1397 06:30 ب.ظ
where can i buy authentic sildenafil http://triviagra.com/ salud sildenafil herbal sildenafil citrate generic viagra 100mg
how old are viagra users
cheap generic cialis online
چهارشنبه 22 اسفند 1397 03:29 ق.ظ
[url=http://cialsonlinebei.com]cialis for sale[/url] http://cialsonlinebei.com cheap generic cialis online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo