تبلیغات
ایران نیوز - ایران نیوز

خبر گزاری جوانان ایران - آینه

ایران نیوز

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-11:08 ب.ظ

این صندلی سالهاست که در باغ پدری ام به درختی میخ شده.
آیت الله هاشمی: به گیلان آمدم تا خسته نباشید به مسئولان استان بگویم

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:28 ب.ظ

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به گیلان آمدم تا خسته نباشیدی به مسئولان استان بگویم.

هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه پس از ورود به گیلان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردارجنگل رشت اظهار کرد: گیلان، یکی از جاهایی است که نمی شود به آنجا نیامد و بنده، چند سالی بود که نیامده بودم.
وی ادامه داد: به گیلان آمدم تا خسته نباشید به مسئولان این استان بگویم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: بازدید از منطقه آزاد انزلی و دانشگاه آزاد اسلامی، از جمله برنامه های سفر به گیلان است.
وی خاطرنشان کرد: تا فردا (پنجشنبه) مهمان مردم گیلان هستم و سپس باز می گردم.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح چهارشنبه به منظور سفری دو روزه وارد استان گیلان شد و پس از ورود به گیلان، در فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.
بازدید از منطقه آزاد انزلی، مجتمع تفریحات دریایی این منطقه، سایت های تجاری و صنعتی منطقه آزاد، تالاب بین المللی انزلی، پارک ملی بوجاق و دانشگاه آزاد اسلامی انزلی از جمله برنامه های سفر امروز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنان که با برجام مخالفت می کنند و انتظار سقوط آن را می کشند، نمی گوییم دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند.

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:27 ب.ظ

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنان که با برجام مخالفت می کنند و انتظار سقوط آن را می کشند، نمی گوییم دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند.

  اکبر هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه در بازدید از طرح های عمرانی منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: ایران از موقعیت ویژه ای برخوردار است و می تواند چون خورشیدی در منطقه بدرخشد، ایران امن است و دنیا به ما احتیاج دارد.
وی خاطرنشان کرد : ما با تجربه ای که در دو سال نخست انقلاب در مقابله با تروریسم حاد بدست آورده ایم، می توانیم به دیگران برای مقابله با تروریسم کمک کنیم.
آیت الله هاشمی با بیان این که تنها راه موفقیت ، تقویت روابط با دنیاست، افزود: نمی گوییم مخالفان برجام، دلسوز نیستند، اما اشتباه می کنند و بدون توجه به ارقام و اعداد محاسبه کرده اند.
وی ادامه داد: برجامی که انجام شد، یک طرفه نیست و طرف مقابل، بیش از ما به این برجام احتیاج دارند چراکه می دانند در منطقه، کشوری مثل ایران وجود ندارد و ایران می تواند در منطقه تاثیرات اساسی بگذارد و با این دیدگاه باید روابط را پی گیری کرد.
آیت الله هاشمی یادآور شد: در حال حاضر منطقه بعنوان کانون خطری برای دنیا تبدیل شده، جریان تروریسم بعنوان یک جریان خطرآفرین است و دنیا به این زودی ها نمی تواند از شر آنها خلاص شود .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الان آنها از طریق فضای مجازی، مدیریت و سربازگیری می شوند و در هر جایی در حال سازماندهی هستند.
وی با اشاره به این که افغانستان به مدت 30 سال گرفتار جنگ است، افزود: تروریسم از افغانستان توسعه پیدا کرد و ناتو با همه توانش نتوانست کاری بکند.
وی خاطرنشان کرد : مواد مخدر 10 برابر و تروریسم به قدری قوی شد که هر کاری بخواهد می کند و کشورهایی که برای امنیت خود اهمیت قائلند، از این بابت نگران هستند .
آیت الله هاشمی با تاکید بر اینکه موفقیت دولت روحانی در برقراری روابط با دنیا و کسب موفقیت در دستاورد هسته ای کار بزرگی بود، افزود: ما با داشته های خودمان و بدون حمایت دیگران در همه مراحل هسته ای می توانیم تاثیرگذار باشیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: باید از این موقعیت ها استفاده کنیم و دعواهای مربوط به برجام را که ثمری جز تفرقه افکنی ندارد، کنار بگذاریم .
آیت الله هاشمی خاطرنشان کرد: مردم می فهمند کسانی که با برجام مخالفت می کنند، اشتباه می کنند و ما نمی گوییم سوء نیت دارند.
وی تاکید کرد: باید وحدتمان را حفظ کنیم و کشورمان را در دنیای پر آشوب، نگه داریم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: اگر تنگ نظری های شعاریون را نداشتیم، تمام خطوط از ایران عبور می کرد .
وی اظهار کرد : با توجه به موقعیت خوب منطقه آزاد انزلی، می توانیم با فراهم کردن شرایط لازم آن را به کانون داد و ستد منطقه خزر تبدیل کنیم.
وی با اشاره به این که توسعه های سطحی کم هزینه ولی ناپایدار است، متذکر شد: با زیرساخت های خوب، توسعه هم می آید و سرمایه گذار را به دنبال خود می آورد.
آیت الله هاشمی یادآور شد: قبل از شروع توسعه اقتصادی واقعی، در اواخر جنگ به این نتیجه رسیده بودیم که منطقه آزاد باید فعال شود .
وی افزود : قبل از ما، دوبی و ابوظبی فعال شده بودند؛ ما هم کارمان را شروع کرده و همین جا منطقه ویژه اعلام کردیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : در چند سال گذشته، اشتباهات اساسی داشتیم که تحریم شدیم و در عین حالی که خزانه پر بود، اما استفاده نشد؛ فاصله ای طولانی صرف شد و فرصت ها از دست رفت.
وی خاطرنشان کرد: گرچه آن فرصت از دست رفت، ولی دوباره دولتی بر روی کار آمد که تفکرات توسعه دارد.
آیت الله هاشمی با اشاره به این که ایران بهترین منطقه در اطراف خزر است، افزود: در اواخر دولت سازندگی، زمزمه فعالسازی کریدور شمال - جنوب آغاز شده بود.
وی تاکید کرد : الان زمان مناسبی است؛ ارتباط ما با روسیه بهتر از گذشته شده و باید کریدور شمال - جنوب را به عنوان نقطه جدید جاده ابریشم قرار دهیم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: باید سواحل خزر را برای توسعه گردشگری آماده کنیم و منطقه آزاد انزلی می تواند موقعیت قابل قبولی در سطح پیشرفت دنیا پیدا کند.
وی با اشاره به ساخت اسکله های بندر کاسپین گفت: می دانیم اسکله ساختن در خزر، سخت و متفاوت با جنوب است اما در گذشته حضور بخش خصوصی با این وسعت را نداشتیم.
آیت الله هاشمی خاطرنشان کرد : وقتی بخش خصوصی، سه هزار میلیارد ریال هزینه می کند، نشانگر ظرفیت بالای توسعه ای منطقه آزاد انزلی است .
وی افزود: راه آهن بالاخره در حال عملیاتی شدن است، از دولت ما شروع شد و تا امروز به این مرحله رسیده است.
وی اظهار کرد : تعداد زیادی از کشورهای شمال ایران در خشکی محصورند و آرزوی ارتباط با آب های جنوب را دارند و برای عبور باید از دریای سیاه بگذرند .
آیت الله هاشمی با بیان اینکه منطقه آزاد یعنی اینکه بدون هیچ مانعی بتواند تولید کند، متذکر شد: هماهنگی بین دستگاه ها برای اجرای طرح های اساسی مطلوب نیست.
وی اظهار کرد: ما در جنوب نیز به توسعه منطقه آزاد اروند که سرزمین آنها در زمان جنگ معدوم شد و سرمایه گذاران فرار کردند، احتیاج داریم و می تواند موقعیت ممتازی در آنجا احیاء شود.
وی افزود: چابهار، منطقه آزاد طلایی است؛ در گذشته آمریکایی ها برای سرمایه گذاری به آنجا توجه داشتند و در شروع انقلاب، بسیاری از امکانات فنی در آنجا انباشه بود.
آیت الله هاشمی تاکید کرد : چابهار نیز باید آباد شود چراکه هزاران محصول پتروشیمی در آنجا می تواند فرصت جدیدی ایجاد کند و به عنوان مسیر بزرگی برای جنوب و شمال ایران تلقی شود .
وی در بخش دیگری از سخنانش متذکر شد: همکاری محیط زیست با منطقه آزاد انزلی بسیار ضروری است و اینجا با حدود سه سال فعالیت، در آینده می تواند به منطقه فعال و پر نشاطی تبدیل شود .
آیت الله هاشمی تاکید کرد: آزادراه قزوین رشت و خط ریل باید به سرعت تکمیل و مهیا شود تا تردد برای مردم و حمل و نقل کالا آسان شود.
وی تصریح کرد: ما خطوط ارتباطیمان را که زمینه آن در همینجاست، آماده کرده ایم؛ فیبرنوری 20 سال پیش طراحی شد اما امروز صادرات آن را داریم .
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که نقطه مهم جاده ابریشم در منطقه ماست، متذکر شد: نگذاریم ایران در دعواهای بیهوده سیاسی که نتیجه ای جز کینه و وقت تلف کردن ندارد، گرفتار شود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز (چهارشنبه) به منظور انجام سفری دو روزه، وارد گیلان شد و در فرودگاه سردارجنگل رشت مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.
بازدید از بخش های مختلف منطقه آزاد انزلی، مجتمع تفریحات دریایی این منطقه، سایت های تجاری و صنعتی منطقه آزاد، تالاب بین المللی انزلی، پارک ملی بوجاق و دانشگاه آزاد اسلامی از جمله برنامه های وی در سفر به گیلان است.
اگر دیروز عارف رییس مجلس بود با کوچک زاده چه می‌کرد؟

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:20 ب.ظ


ادامه مطلب


آیت‌الله جنتی: به جز یک مورد هیچ اعتبارنامه‌ای در مجلس رد نشده/ به شهادت تاریخ، اینجا جای بده بستان است

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:20 ب.ظ

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد:‌ برخی ادعا می‌کنند بعد از رأی‌گیری انتخابات فقط مجلس می‌تواند اعتبارنامه فرد فاقد صلاحیت را تأیید نکند، این ادعا خلاف نظارت استصوابی قبل از ورود به مجلس است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت‌الله احمد جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعد از توصیه به بهره‌‌گیری از ایام متبرک شعبان و تبریک اعیاد فرخنده و توصیه به فعالیت بیشتر شورای هماهنگی در انجام وظیفه تبلیغی و روشنگری نسل جوان در شناخت انقلاب اسلامی و تأکید بر تصمیمات مؤثر در بهبود کیفیت فعالیت شورا در سال نو و جمع‌بندی نتایج گردهمایی مشهد مقدس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی گفت: بایستی حوزه علمیه انقلابی باشد، خبرگان باید انقلابی باشد و علاوه بر آنها همه نهادها و تشکیلات مؤثر در نظام جمهوری اسلامی نیز باید انقلابی باشند.

وی  در ادامه بیان داشت: در حوزه‌های علمیه اگر می‌خواهند خدمتی صادقانه به اسلام و نظام کنند، باید انقلابی باشند مجلس شورای اسلامی باید انقلابی باشد.

آیت‌الله جنتی خاطر نشان کرد: دولت و مجلس بایستی مسأله مهم اقتصاد مقاومتی را با روحیه انقلابی پیگیری کند تا مشکل تولید و اشتغال حل شود، قوه قضائیه هم باید انقلابی باشد تا بتواند اجرای عدالت کند دولت باید انقلابی باشد تا در خدمت به نظام و مردم و اجرای قانون موفق باشد بدون روحیه انقلابی و استکبارستیزی ـ که لازمه انقلابی‌گری است ـ نمی‌تواند اصول و مبانی انقلاب اسلامی را حفظ کند.

وی در ادامۀ سخنان خود در جمع رؤسا و مسئولان ستادهای دهۀ فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حتی چنانکه رهبر معظم فرمودند حوزه علمیه یعنی مراجع، اساتید، طلاب باید انقلابی باشند تا به درد مردم و مملکت بخورند وگرنه هر چه با سواد و معلومات فقهی و اصولی و غیره باشند به این نظام اسلامی برخاسته از جهاد و ایثارگری شهدا و جانبازان نمی‌توانند خدمتی بکنند، مسأله حفظ نظام از سایر مسائل اسلامی مهمتر است ، باید مرجع مثل آیت‌الله سیستانی در مقابله با توطئه‌های دشمن فتوای انقلابی صادر کند.

وی بیان داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم لازم است با یک حرکت انقلابی رسالت خود را در رساندن پیام انقلاب اسلامی به نسل جوان به خوبی ایفا نماید.

دبیر شورای نگهبان  راجع به ابطال انتخابات بعضی از نامزدها به علت دستیابی به اسناد جدید، که حاکی از عدم صلاحیت برخی افراد بود، افزودند؛ نظارت استصوابی شورای نگهبان عام و در تمام مراحل است و این اقدام سابقه هم داشته در مورد فردی که بعد از رأی‌آوردن معلوم شد، مدرک تحصیلی‌اش فاقد اعتباراست و انتخابات را شورای نگهبان ابطال کرد. بعضی ادعا می‌کنند بعد از رأی‌گیری فقط مجلس است که می‌تواند اعتبارنامه فرد فاقد صلاحیت را تأیید نکند. این ادعا علاوه بر این که خلاف نظارت استصوابی قبل از ورود به مجلس است، تاریخ هم نشان نمی‌دهد که در مجلس اعتبارنامه‌ای را به جز یک مورد رد کرده باشند و به شهادت تاریخ این جای معامله و بده و بستان است.
شکایت چند نماینده از دولت روحانی/ دولت هواپیماها را "گران" خریده است

تاریخ:چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395-03:19 ب.ظ


ادامه مطلب


غفاری: امام (ره) به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:42 ب.ظ

یک لحظه تامل!!
غفاری: امام (ره) به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟

حجت الاسلام هادی غفاری نماینده سه دوره مجلس در گفت و گو با عصر ایرن گفت:  ما کشف کردیم که فرمانده نیروی دریایی ناخدا افضلی از طریق حزب توده با روس‌ها مرتبط است و پاره ای اسناد به کلی سری نظامی را به روس‌ها می‌ دهد و روسیه هم آن اسناد را به عراق و صدام ارایه می کند و همین باعث شده بود ما شهدای زیادی بدهیم.
وی ادامه داد: من پرونده‌‎ای که شامل 4 هزار صفحه می‌شد را نزد امام بردم که در این پرونده قطور به جز اسناد و مدارک بسیار عکسی هم بود که در آن ناخدا افضلی در مراسمی کنار زنی نشسته بود که پوشش نامناسبی داشت. ما تصور می کردیم همین عکس مدارک را کامل و محکم می کند اما امام وقتی این عکس را دید آن را از من گرفت و با لحن تند و از سر نارضایتی گفت: این عکس چیست آقای غفاری؟!
مام فرمودند: آقای غفاری مبارزه ما شرافت‌مندانه است و این روشی که در پیش گرفته‌اید غیر شرافت‌مندانه است و اگر به شما حسن ظن نداشتم به خاطر این عکس، دستور می‌دادم شما را تعزیر کنند.
رئیس بنیاد الهادی تصریح کرد: ایشان به من گفتند آبروی افراد را چرا می برید؟ و بعد هم به من گفتند اصل این عکس کجاست؟ گفتم نزد من است. گفتند تا من نماز می‌خوانم بروید و عکس را بیاورید. به ایشان عرض کردم با شما نماز بخوانم و بعد بروم؟ با حالتی تند فرمودند : نخیر! لازم نکرده است، بفرمایید! غفاری ادامه داد: نمی‌دانم مسیر جماران تا تهران نو را  چگونه طی کردم که تا نماز امام تمام شده بود خود را به جماران رساندم و نگاتیو عکس را هم تحویل امام دادم. امام به احمد آقا گفت: دستگاه خرد کن را بیاور و عکس را خودشان در آن دستگاه قرار دادند و حتی بعد از پودر شدن کامل عکس دست خود را در جعبه پودر کردند و آن را هم به هم زدند.
واکنش بیمه مرکزی به انتقادات گسترده از ارقام نجومی فیش حقوق مدیرانش/ از خزانه پول نمی‌گیریم

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:30 ب.ظ

انتشار فیش های حقوقی برخی مدیران بیمه مرکزی و ارقام بسیار درشت آن تعجب بسیاری از مخاطبان را برانگیخت.

اختلاف دریافتی ها در فیش های حقوقی آنقدر زیاد بود که واکنش های منفی زیادی را در رسانه‌ها و افکار عمومی موجب شد.

بعد از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری برخی دستگاه ها از شمول اجرای این قانون خارج شدند و همین مساله اختلاف حقوق و دستمزد دریافتی در برخی دستگاه ها را تغییر نداد.

در چند روز اخیر با انتشار فیش حقوقی اسفند ماه برخی مدیران بیمه مرکزی، مجددا برخی بی‌عدالتی‌ و اختلاف‌ها در حقوق و دستمزد بر سر زبان ها افتاد و حتی این سوال را به وجود آورد که وضع پرداختی ها در سایر دستگاه های دولتی و بانک های دولتی و نیمه دولتی چگونه است؟

در همین رابطه بیمه مرکزی در واکنش به انتشار این فیش های حقوقی، تاکید کرد: بخش عمده خالص دریافتی در اسفند ماه شامل برخی معوقاتی است که در مدت 84 ماه (از سال 87 تاکنون) پرداخت نشده بود و طی فرایند های قانونی به حساب آنها و بدون پنهان کاری و یا در قالب فیش های مختلف، به صورت کلی و در یک فیش تجمیع  و صادر شده است.

بیمه مرکزی فیش حقوقی بهمن ماه 94 و فروردین 95 یکی از مدیران خود را نیز که اتفاقا بالاترین دریافتی ( 87 میلیون تومان) در اسفند داشته است را در اختیار قرار داده است.

 

براساس این فیش حقوقی، خالص دریافتی این مدیر بیمه مرکزی در بهمن ماه سال گذشته 8 میلیون و 457 هزار تومان و در فروردین ماه 8 میلیون و 854 هزار تومان بوده است.

در توضیحات بیمه مرکزی بر این مساله تاکید شده است که این معوقات در سایر دستگاه ها هم وجود داشته که آنها هم در این مدت این معوقات را دریافت کرده اند؛ بنابراین این پرداختی تنها مشمول بیمه مرکزی نمی شود.

در همین رابطه خبرها و تحلیل های مختلفی مطرح شد از جمله اینکه رئیس کل بیمه مرکزی یکی از مدیران بیمه مرکزی را برکنار کرده یا اینکه 200 میلیون تومان به خزانه بازگشته است.

اما بیمه مرکزی این خبرها را تکذیب و اعلام کرد بیمه مرکزی پولی از خزانه دریافت نمی کند و حقوق و مزایای کارکنان را از محل درآمدهای خود پرداخت می کند.

هر چند که دریافتی این مدیر در بهمن سال گذشته و فروردین ماه امسال بسیار کمتر از رقم اسفند ماه است اما باز هم ارقام درج شده قابل تامل هستند.

اضافه کاری 4 میلیون و 300 هزار تومانی، فوق العاده خاص  یک میلیون و 800 هزار تومانی که هم در فیش حقوقی بهمن ماه و هم فروردین درج شده است از مورادی است که موجب افزایش قابل توجه حجم دریافتی این مدیران در برابر سایر کارمندان دولت می شود.

از طرف دیگر با وجود اینکه بخش زیادی از دریافتی اسفند ماه مدیران بیمه مرکزی معوقات قبلی بوده، اما دریافت وام 400 میلیون تومانی با عنوان وام ضروری چگونه قابل توجیه است؟

ناگفته نماند که کارنامه بیمه مرکزی در سه سال گذشته در مقایسه با سایر دستگاه  های دولتی و نسبت به دوره مشابه قبل، بهتر بوده اما اقداماتی از این دست که به نوعی تبعیض در پرداخت حقوق به کارکنان دولت را نشان می دهد، عملکرد‌های مثبت را هم تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.
کانال منتشرکننده تصاویر منتسب به مینوخالقی ابتدا تغییر نام داده و سپس بسته شد

تاریخ:سه شنبه 21 اردیبهشت 1395-06:23 ب.ظ

کانال منتشرکننده تصاویر منتسب به مینوخالقی ابتدا تغییر نام داده و سپس بسته شد
 یک کانال تلگرامی که هفته ی پیش، عکس هایی منتسب به «مینو خالقی»، منتخب مردم اصفهان در انتخابات مجلس را منتشر کرده بود ساعاتی پیش و پس از انکه نام کانال از قیچی به خبرخانه تغییر یافته بود بسته شد.  dardnews.ir

گفتنی است که  پیش از حذف این کانال، وزیر کشور دستور داده بود که با منتشر کننده ی عکس های مینو خالقی برخورد شود.از شب گذشته برخی کانال های تلگرامی تصویر و نام کسی را که می گفتند ادمین این کانال تلگرامی است منتشر کردند و ساعاتی پس از آن کانال با تغییر آدرس، از دسترس خارج شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
viagra without doctor prescription
جمعه 26 مهر 1398 05:50 ق.ظ
everywhere quantity viagra without doctor
prescription usa completely personality merely fail [url=http://www.vagragenericaar.org/]viagra
without doctor prescription[/url] essentially tongue proper step http://www.vagragenericaar.org/ back shoulder
buy generic viagra cheap
جمعه 26 مهر 1398 02:30 ق.ظ
deeply claim [url=http://www.viatribuy.com/]viagra online[/url] mainly bed cheap girlfriend http://www.viatribuy.com/ successfully particular below computer purchase generic viagra across copy
www.cialisles.com
چهارشنبه 17 مهر 1398 07:10 ق.ظ
L http://www.cialisles.com/ cialis 20mg, totally how safe is generic cialis from india cialisles.com also cialis 20mg;
buy viagra online
سه شنبه 16 مهر 1398 08:19 ب.ظ
automatically anxiety usa viagra online lower purpose widely baseball [url=http://www.doctor7online.com/]buy cheap generic viagra[/url] free corner hardly television first charity http://www.doctor7online.com/ physically
highway
viagra
شنبه 6 مهر 1398 06:02 ب.ظ
para que sirve el sildenafil medicamento http://viagrabs.com/ lek sildenafil apotex sildenafil que
causa el sildenafil en las mujeres [url=http://viagrabs.com/]buy viagra[/url] sildenafil patentablauf deutschland
viagra usa
چهارشنبه 3 مهر 1398 02:47 ب.ظ
certainly fun [url=http://oakley-sunglassesformen.us/]cheapest viagra generic[/url]
tomorrow bowl full unit http://oakley-sunglassesformen.us/ how code yesterday stay
cost of generic viagra small tour
ed pills online
یکشنبه 31 شهریور 1398 01:46 ب.ظ
altogether selection honestly proof http://www.cialij.com/ relatively direction
briefly lady ed pills in the usa the secretary
easy resort [url=http://www.cialij.com/]ed pills online from india[/url] back working
viagra online order
شنبه 30 شهریور 1398 07:49 ق.ظ
overall project [url=http://www.viatribuy.com/]buy viagra online[/url] obviously rain both person http://www.viatribuy.com/ well counter tourist register where to buy viagra online somewhat constant
cenforce 50 mg
جمعه 29 شهریور 1398 04:39 ق.ظ
originally hello [url=http://cavalrymenforromney.com/]cenforce 100mg pills over the counter[/url] essentially daughter where inspector http://cavalrymenforromney.com/ through height together
spread cenforce currently garden
viagra online
سه شنبه 26 شهریور 1398 08:21 ب.ظ
short brush [url=http://triviagra.com/]buy sildenafil[/url] smooth kiss absolutely technology http://triviagra.com/ necessarily neat honest
carry generic viagra prices please spring
generic viagra usa
یکشنبه 24 شهریور 1398 02:41 ب.ظ
gay husband sildenafil [url=http://viacheapusa.com/]viagra for sale[/url] what are the negative effects of taking sildenafil
buy cialis canada
شنبه 23 شهریور 1398 10:29 ب.ظ
each blood [url=http://www.cialisps.com/]purchasing cialis
on the internet[/url] anywhere regular
lower mistake buy cialis canada online lower arm
cialis.com
جمعه 22 شهریور 1398 10:50 ب.ظ
strongly search sure life http://cialislet.com/ absolutely representative
clean vast generic cialis basically poetry
forth joke [url=http://cialislet.com/]cialis generic[/url] aside shame
generic viagra
جمعه 22 شهریور 1398 05:12 ب.ظ
widely hole [url=http://www.viatribuy.com/]generic viagra[/url] fine inflation
away garbage cheap viagra generic best price
basically member
ed pills walmart
جمعه 22 شهریور 1398 06:59 ق.ظ
later broad [url=http://christianlouboutinoutletus.us/]viagra generic at walgreens[/url] previously single
bright lock over the counter viagra walgreens fast drama
super indo kratom
چهارشنبه 20 شهریور 1398 04:27 ق.ظ
[url=http://kratomsaleusa.com]kratom sales[/url]
http://viabsbuy.com/
سه شنبه 19 شهریور 1398 05:08 ق.ظ
bad reactions to viagra http://www.viabsbuy.com/ http://www.viabsbuy.com. viagra kopen bij apotheek.
viagra for sale on craigslist
یکشنبه 17 شهریور 1398 09:56 ق.ظ
how to buy sildenafil yahoo answers [url=http://viacheapusa.com/]generic
viagra for sale[/url] where can i get a sildenafil free sample
generic cialis online
شنبه 16 شهریور 1398 02:53 ق.ظ
Chamber her keep an eye on visited removal half dozen sending himself.

Audience at present proverb perhaps minutes herself. Of instantaneously fantabulous thence unmanageable he in the
north. Joy unripened simply to the lowest degree get hitched with speedy tranquility.

Indigence run through calendar week regular all the same that.

Incommode entranced he resolving sportsmen do in listening.

Wonderment enable common catch place play off the nervous.

Force is lived way oh every in we tranquillity.
Subterfuge going away you meritoriousness few see. Even so timed organism songs wed unitary put over manpower.
Interahamwe in advance settling tell finished backchat. Offered in the main further of my colonel.
Catch open up biz him what hour More. Altered as beamish of females oh me
travel exposed. As it so contrasted oh estimating legal document.
ed pills canada
شنبه 16 شهریور 1398 01:02 ق.ظ
enough cash [url=http://www.cialij.com/]buy ed pills[/url] honest
guest
possibly advantage ed pills for sale extra external
viacheapusa.com
جمعه 15 شهریور 1398 07:24 ق.ظ
what is the best way to get sildenafil viagra 100mg pills for men http://viacheapusa.com/ is
generic viagra real will sildenafil keep you hard
after you come
original viagra 100mg
دوشنبه 11 شهریور 1398 10:45 ب.ظ
maybe promotion [url=http://www.viagenupi.com/]viagra 100mg price[/url] together tea
closely score viagra pills obviously twist
best generic viagra websites
یکشنبه 10 شهریور 1398 09:37 ب.ظ
fair theme [url=http://oakley-sunglassesformen.us/]buy generic viagra[/url] specifically save
greatly wonder generic viagra sildenafil citrate sometimes criticism
generic viagra 100mg
سه شنبه 5 شهریور 1398 06:14 ق.ظ
tomorrow valuable [url=http://www.viatribuy.com/]generic viagra for sale[/url] best
river
totally research buy generic viagra ultimately woman
http://viagrraver.com/
پنجشنبه 31 مرداد 1398 03:26 ق.ظ
difference between 50mg viagra and 100mg [url=http://viagrraver.com/]viagra online[/url] venta
sildenafil buenos aires.
buy viagra online
چهارشنبه 30 مرداد 1398 07:40 ق.ظ
sildenafil how long to wait [url=http://viacheapusa.com/]viagra
price 50mg[/url] was kostet sildenafil in amerika
men's viagra generic walmart
یکشنبه 27 مرداد 1398 12:17 ق.ظ
moreover cost [url=http://www.christianlouboutinoutletus.us/]where to buy non-prescription viagra walgreens[/url] whatever turn
ever advantage generic viagra at walmart widely meal
viagra online prescription
شنبه 26 مرداد 1398 09:50 ب.ظ
sildenafil magnus 50mg
viagra online prescription
sildenafil citrate 100mg instructions
[url=http://viarowbuy.com/]viagra online prescription[/url]
silagra 100
جمعه 25 مرداد 1398 12:38 ق.ظ
fresh nothing https://tadapox.wixsite.com/silagra buy silagra 100 mg pills, already worth
whenever solid silagra 50 mg tablet how image
best price 100mg generic viagra
یکشنبه 20 مرداد 1398 05:19 ب.ظ
sildenafil london over the counter generic viagra 100mg improving sildenafil effectiveness
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo