خبر گزاری جوانان ایران - آینه

حجت السلام بهمن شریف زاده

تاریخ:جمعه 21 خرداد 1395-01:38 ب.ظ

این احمدی نژاد بود که سه چهارم کشورهای جهان را با طرح این موضوع که همه باید در مدیریت جهان، نقش و سهم داشته باشند، با خود همصدا کرد. اگر دنیای غرب با اِبداع دموکراسی، سال ها از برقراری آن در کشورها سخن گفت و حمایت کرد، اما احمدی نژاد از دموکراسی در مقیاس جهانی سخن گفت. آیا فقط آحاد انسانی در یک کشور، حق حاکمیت بر سرنوشت خود را دارند یا افزون بر آن، آحاد کشورها نیز در جهان، حق حاکمیت بر سرنوشت خویش را دارند؟ چگونه احمدی نژاد را مخالف دموکراسی بخوانیم در حالیکه او فریادگر دموکراسی در مقیاس جهانی است. این سخن احمدی نژاد است که کشورهای جنبش عدم تعهد را مجذوب خویش ساخت. با این اوصاف چگونه می توان احمدی نژاد را مخالف رشدیافتگی معرفی کرد و چگونه می توان امید به ترفند غیرمنصفانه ای داشت که او را نماینده دهات معرفی می کند.

و اما برای جلوگیری از بازگشت جداشدگان اصولگرا، هیچ راهی را بهتر از نبش قبر و بیرون آوردن واژه موهوم انحراف نیافتند، پس بی تأمل به سراغ این کار رفتند و با آنکه مُبدِع و مَبدأ این واژه ، دو سال پیش، پرده از کار پلید خویش برداشت و با افتخار اعتراف به ساخت و پرداخت آن کرد، چاره ای جز تمسک به همه نسبت های ناروای پیشین ندیدند و دوباره مزخرفات گذشته را نشخوار کردند که "این جماعت(هواداران احمدی نژاد) اعتقادی به مرجعیت، فقاهت و ولایت ندارند و همچون فرقه شیخیه، معتقد به رکن رابع و ارتباط مستقیم فلان فرد با امام عصر(عج) هستند". آیا همین مزخرفات نبود که چند سال پیش به کناررفتن فکر احمدی نژاد از عرصه سیاست و رسیدن جامعه به وضعیت آشفته کنونی شد. آیا گویندگان این قبیل سخنان از مدافعان وضعیت کنونی هستند؟ آیا واقعا درد دین دارند که زبان خویش را به زشت ترین بهتان هایی که توبه از آنها ممکن نیست، می آلایند. آیا می خواهند به سرنوشت تأسف بار همان هایی مبتلا شوند که چند سال پیش با همه توان، این تفکر را خطرناکترین تفکر از صدر اسلام تا کنون معرفی کردند و زبان به انواع بهتان ها آلوده کردند. مگر ندید که چگونه از چشم و دل مردم افتادند. مگر ندید که چگونه احمدی نژاد که مسحور و منحرفش خواندند، عزیزتر و محبوبتر شد. مگر آنها فرصت توبه یافتند که شما فرصت توبه پیدا کنید.

چرا از جایگاهتان هزینه می کنید؟ بر ذهن چه کسی می خواهید اثر بگذارید؟ آیا می خواهید از بازگشت جداشدگان اصولگرا ممانعت کنید؟ یا فقیهان شورای نگهبان را به واهمه بیندازید؟ شاید می خواهید ائمه جمعه را از اقبال به احمدی نژاد در استان ها و شهرستان ها بازدارید! یا می خواهید مراکز امنیتی را حساس کرده و به برخورد با این تفکر وادارید! آخر از خود نمی پرسید که بدنه اصولگرایی، سالهاست که گوششان از این سخنان پر است و با این وجود، عزم بر بازگشت به احمدی نژاد کرده اند. مگر فقیهان شورای نگهبان و ائمه جمعه احمدی نژاد را نمی شناسند که با این نسبت های ناروا و سخیف، بخواهید آنها را از احمدی نژاد بترسانید! آیا این درست است که چند نفر راه بیفتند و با نسبت های ناروایشان بخواهند کشور را  وارد فضای امنیتی کنند و هزینه های کلان برای کشور به بار آورند. آیا می خواهید مراکز امنیتی را نسبت به میلیون ها هوادار احمدی نژاد حساس کنید و با ایجاد حساسیت، جلوی احمدی نژاد را از سفر به استان های کشور بگیرید؟

غلط می کنید! احمدی نژاد بزرگترین و قدرتمندترین حامی ولایت در این کشور است و از چنان جایگاهی در قلب مردم این سرزمین برخوردار است که با هیچ ترفندی نخواهید توانست نام او را تبدیل به ننگ کنید. ما قوچانی را با طرح "اسلام سیاسیش" ، صادق خرازی را با ادعای خط شکنیش ولو خون بخواهد، عباس عبدی را با اعلام نابودی احمدی نژادیسم به عنوان هدف برجام، و فلانی را با طرح واژه مضحک "نوفرقانیسم" و دیگران را با مخالفت های گوناگونشان، از قرارگرفتن آگاهانه یا ناآگاهانه در پروژه شیمون پرز  برحذر می داریم که "اِنّ الله سریع الحساب"  و "سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون"
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات