خبر گزاری جوانان ایران - آینه

درخواست کمک مالی یک پدر بازنشسته ارتش از خیرین

تاریخ:پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399-05:23 ب.ظ

درخواست کمک مالی پدر بازنشسته ارتش  از خیرین کشور
 
من بازنشسته ارتش هستم ... بخاطر شرایط زندگی ام ضامن ماندن برای دیگران ..... وضعیت مالی  خیلی پایین است و شکست اقتصادی  خوردم و.... و حتی قادر به خرید  غذا برای همسر و فرزندنم ندارم  و چندین وام گرفتم و قرض کردم که قادر به پرداخت نیستم .... نویسنده و محقق پنچ کتاب و خبرنگار پیشکسوت هستم ....     تنها فرزند م که پسر و فو ق دیپلم معماری و سربازی را تمام کرده است  بعداز خدمت سربازی بعداز سه سال  بارها پی گیر کار پسرم شدم ... چون پارتی نداشتم استخدام نشد و پسرم فردی مودب و با شخصیت و کاری و تیز هوش است و هیچ گونه سابقه سو سیاسی و کیفری ندارد .....   چون من فعالیت سیاسی داشتم   .... پسرم را نمی گذارنند استخدام شود افراد پشت پرده و آخرین بار نیز در بیمارستان آستارا بعنوان نیروی شرکتی در فراخوان استخدام شرکت و تشکیل  پرونده داد به علوم پزشکی گیلان اسامی فرستاده شد ...  چون من پارتی نداشتم و فعالیت سیاسی داشتم  پسرم را بخاطر من یکی از رجال سیاسی شهرستان اسمش را خط زد و فرد ی دیگر را استخدام کرد ...  پسرم فردی تیز هوش و نخبه  است ( تنها آروزی من استخدام و ازدواج پسرم است ) و بعداز سربازی خواست دانشگاه را ادامه بدهد که بعلت نداشتن پول شهریه منصرف شد .
با توجه به اینکه برای استخدام در دولت پارتی می خواهد من ندارم ... از خیرین که علاقمند هستند تا بمن کمک کنند تا وسیله اشتغال پسرم را جور کنم  لطفا بمن کمک کنند.. پول برای وسیله کار فرزندم ندارم ... که بتواند برای خودش کار کند و محتاج دولت نباشد .
دل پدری را شاد کنید (هیچ کس بغیر خدا ندارم  و خانه ام هم که با وام در روستا خریدم نیمه کاره است خودم هم بیمار هستم)
افرادی و خیرینی که تمایل دارنند برای وسیله اشتغال پسرم و کمک برای دادن قر ض هایم هر چقدر کمک کنند لطفا به این شماره کارت واریز کنند ..
  شماره کارت عابر بانک ملی :
6037997474554962
شماره حساب عابر  بانک ملی آستارا :
0109384604009
شماره تلفن در صورت نیاز : 09112850112


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic